loader
Logo
loader

Нещодавно в Україні стартував продаж нового Nissan Qashqai

16 ноября 2017 г.


Nissan Qashqai 2018 New​Nissan Qashqai - не тільки найбільш продаваний міський кросовер в Європі, але і найуспішніша модель за всю 83-річну історію компанії Nissan. З моменту запуску в 2007 році було продано більше 2,3 мільйонів екземплярів! Ця модель виграла понад 80 нагород, в тому числі 19 титулів «Автомобіль року». Оновлення Nissan Qashqai 2018 торкнулися чотирьох областей - дизайн екстер'єру, оздоблення салону, ходові характеристики, а також нові технології Nissan Intelligent Mobility. Всі зміни стали результатом ретельного аналізу споживчих переваг і зворотного зв'язку з покупцями. Ми вже тестували автомобіль за кордоном, а тепер прийшов час перевірити новачка на наших дорогах.

Оновлення Nissan Qashqai 2018 торкнулися чотирьох областей - дизайн екстер'єру, оздоблення салону, ходові характеристики, а також нові технології Nissan Intelligent Mobility. Всі зміни стали результатом ретельного аналізу споживчих переваг і зворотного зв'язку з покупцями. Ми вже тестували автомобіль за кордоном, а тепер прийшов час перевірити новачка на наших дорогах. Новий Nissan Qashqai створювався інженерами Nissan в науково-технічному центрі в Кренфілде, Великобританія. А виробництво налагодили на британському заводі компанії Nissan в Сандерленді. Це підприємство є одним з найбільш високопродуктивних автомобільних заводів в Європі з найвищими стандартами якості.

По одягу зустрічають ...

Перше, на що звертаєш увагу в новому Qashqai - виразна пластика передньої частини кузова. У порівнянні з попередником автомобіль став виглядати більш динамічно і спортивно за рахунок збільшеної площі забарвлення бампера, його новій формі, а також змін в облицюванні радіатора. Доповнюють спортивний вигляд оригінальна головна оптика зі стрілоподібним світлодіодними ДГЗ.

До речі, новий Qashqai став першою європейською моделлю Nissan, на якій встановлюється система адаптивного світла AFS, яка дозволяє поліпшити видимість в поворотах і підвищити безпеку дорожнього руху. Робота фар взаємопов'язана зі швидкістю руху автомобіля і поворотом рульового колеса. спортивний характер  Спортивний стиль продовжений в дизайні інтер'єру. Стильний салон отримав нову приладову панель, зручні ергономічні крісла з великою кількістю регулювань, а також спортивну «баранку» зі скошеною нижньою частиною.

Багатофункціональний рульове колесо має приємну фактуру і зручний діаметр, а кнопки дозволяють з легкістю управляти другорядними функціями. Бездоріжжя - не перешкода! Nissan Qashqai завжди був одним з найбільш комфортабельних кросоверів. Нова модель не стала винятком і пропонує максимальну зручність водієві і пасажирам. Це стало можливим завдяки перенастроєним амортизаторам, зниження коефіцієнта жорсткості ресор і модифікацій гумових деталей, а також поліпшеною системою активного регулювання плавності ходу автомобіля Active Ride Control. Безпека на 5 зірок Новий Nissan Qashqai з честю витримав усі випробування дослідників EuroNCAP і завоював максимальний рейтинг в області безпеки 5 зірок. В добавок до комплексу систем безпеки Safety Shield, новий Qashqai оснащується технологією Nissan Intelligent Mobility, яка сприяє ще більш безпечному руху. У новій моделі вперше застосована система попередження про поперечному русі позаду автомобіля, призначена зменшити ризик зіткнення при виїзді заднім ходом з паркувального місця. При спробі здійснити маневр заднім ходом, система видасть візуальні і звукові попередження в разі виявлення автомобіля, що наближається.

Нова система моніторингу сліпих зон тепер використовує радіолокаційних дані, а не зображенні з камери, тому працює з великим кутом огляду і забезпечує підвищену точність виявлення перешкод. Крім цього, Nissan Qashqai 2018 оснащується системами розпізнавання дорожніх знаків, інтелектуального оповіщення водія (Intelligent Driver Alertness), допомоги при парковці, кругового огляду і попередження про виїзд за межі смуги руху

Модельный ряд шин Achilles